پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2000
-
الف
+

«موسیقی سکوت» در کاپری اکران می‌شود

فیلم «موسیقی سکوت» روایت زندگی آندریا بوچلی، در جشن کاپری هالیوود اکران می‌شود.

فیلم سینمایی «موسیقی سکوت» که روایت زندگی آندریا بوچلی است، در جشن کاپری هالیوود اکران خواهد شد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از هالیوود ریپورتر، جشن کاپری هالیوود فیلم جدیدی را که با عنوان «موسیقی سکوت» ساخته شده به نمایش درمی‌آورد و هم‌زمان به آندریا بوچلی جایزه ویژه خود را اهدا می‌کند.

این فیلم که درباره زندگی آندریا بوچلی خواننده تنور ایتالیایی است، توسط مایکل رادفورد نویسنده و کارگردانی که ۲ بار نامزد اسکار شده، ساخته شده است.

در این فیلم توبی سباستین بازیگر «بازی تاج و تخت» در نقش جوانی بوچلی بازی کرده و آنتونیو باندراس در نقش معلم او جلوی دوربین رفته است.

لوییزا رانیری در نقش مادر بوچلی، انیو فانتستینی در نقش دایی او و جوردی مولا در نقش پدر او ظاهر شده‌اند.

این فیلم برمبنای رمان زندگینامه‌ای که بوچلی از زندگی خودش به همین نام نوشته ساخته شده است.

زندگی بوچلی از زمانی که با مشکل بینایی روبه رو بود تا زمانی که سرانجام نابینا شد، در این فیلم تصویر شده است. او پس از آن که زندگی‌اش را وقف موسیقی کرد موفق شد بیش از ۸۰ میلیون نسخه آلبوم از کارهایش در سراسر جهان به فروش برساند. او برابر پاپ‌ها، روسای جمهوری و خاندان سلطنتی برنامه اجرا کرده و میلیون‌ها نفر از مردم جهان به تماشای برنامه‌های وی رفته‌اند.

این خواننده مشهور ترانه‌های جدیدی نیز در این فیلم خوانده که زمانی که خیلی جوان بود آنها را ساخته بود و تاکنون هرگز منتشر نشده بودند. وی این جایزه را ۲۹ دسامبر در سینما پارادیزو در آنا کاپری ایتالیا دریافت می‌کند.

بیست و دومین دوره جشن کاپری هالیوود از ۲۷ دسامبر تا ۲ ژانویه و به یاد الیزابت تیلور برگزار می‌شود.  

ب س / س م

نظر شما
ارسال نظر