پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1512
-
الف
+

اعلام برنامه‌های ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان

جدول برنامه‌های ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان منتشر شد.

جدول برنامه‌های ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان منتشر شد.

به گزارش آی‌فیلم، جدول برنامه‌های ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان درحالی منتشر شد که در این دوره همایش ۲۸ برنامه در بخش نگاه شخصی، ۱۳ کارگاه تخصصی و ۱۶ نشست و سخنرانی برگزار می‌شود و پنج فیلم نمایش داده می‌شود.

ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان چهارشنبه ۱۵ آذر با گشایش نمایشگاه عکس انجمن عکاسان سینمای ایران، انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران، انجمن عکاسی میراث فرهنگی، انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس و انجمن عکاسان خانه تئاتر و نمایشگاه عکس استان های خراسان و آذربایجان غربی در خانه هنرمندان ایران آغاز می شود.

در دومین روز همایش در روز پنجشنبه ۱۶ آذر کارگاه فضاسازی استودیو با نورهای لوکی (یدالله ولی زاده) ساعت ۱۰ تا ۱۲ و کارگاه مراحل پست پروداکشن در عکس های فضاسازی تبلیغاتی (ساسان پناهی) ساعت ۱۲ تا ۱۴ برگزار می شود. نشست زنان و عکاسی جنگ در ایران با حضور مریم کاظم زاده، فرهاد سلیمانی و رضیه غبیشی ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰، نمایش فیلم «زمان مناسب، مکان مناسب» به کارگردانی کریس رود لی ساعت ۱۶:۴۵ و نشست زنان و عکاسی جنگ در جهان با حضور اسماعیل عباسی و مریم کهوند ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ برنامه های دیگر دومین روز همایش در روز پنجشنبه است.

در بخش نگاه شخصی در روز پنجشنبه ۱۶ آذرماه، آریادخت جهانبخشیان با عنوان «گلی» از بوشهر ساعت ۱۵:۳۰، مریم آل مومن دهکردی با عنوان «سلیمان، مهناز و علی» از شهرکرد ساعت ۱۶:۳۰، شقایق مرادیان نژاد با عنوان «جغرافیای نیلی» از تهران ساعت ۱۷:۳۰ و کیارنگ علایی با عنوان «نمایشگاه اربن» از مشهد ساعت ۱۸:۳۰ تجربه های خود را در بخش نگاه شخصی بیان می کنند.

ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان ۱۵ تا ۲۴ آذر در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

م ه / ط ه

نظر شما
ارسال نظر