پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1330
-
الف
+

معرفی برترین‌های بخش ایران جشنواره تئاتر کودک

داوران مسابقه تئاتر ایران بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان برگزیدگان این بخش را معرفی کردند.

داوران مسابقه تئاتر ایران بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان برگزیدگان این بخش را معرفی کردند.

به گزارش آی‌فیلم، هیئت داوران این بخش متشکل از بابک محمدی، حسین محب اهری، رضا فیاضی، احمد بیگلریان و مریم سعادت پس از ارزیابی آثار حاضر آراء خود را به شرح زیر اعلام کردند:

در بخش موسیقی:

کاندیداها:

- «محمدعلی رفیع» برای موسیقی نمایش «دیواکولا»

- «سیدمرتضی طباطبائی» برای موسیقی نمایش «عقل صورتی»

- «جعفر حدادپور» برای موسیقی نمایش «پسرها تنهایند»

تقدیر:

هیئت داوران با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی از «جعفر حدادپور» برای موسیقی نمایش «پسرها تنهایند» تقدیر کرد.

برگزیده:

تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی تقدیم شد به «سیدمرتضی طباطبائی» برای موسیقی نمایش «عقل صورتی»

در بخش طراحی صحنه و لباس

کاندیداها:

- «مهدی شریفی» و «زینب رشتی» برای طراحی صحنه و لباس نمایش «دیواکولا»

- «سینا ییلاق بیگی» و «زیبا موسوی» برای  طراحی صحنه و لباس نمایش «سفر شادی»

- «زهرا جلال» و «الهه جابرزاده انصاری» برای طراحی صحنه و لباس نمایش «پینوکیو»

- «حمید قلعه ای» و «مهدی شریفی» برای طراحی صحنه و لباس نمایش «پسرها تنهایند»

تقدیر:

هیئت داوران با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی مشترکاً از «سینا ییلاق بیگی» و «زیبا موسوی» برای طراحی صحنه و لباس «سفر شادی» تقدیر کرد.

برگزیده:

تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی مشترکاً تقدیم شد به «مهدی شریفی» و «زینب رشتی» برای طراحی صحنه و لباس نمایش «دیواکولا»

بخش بازیگری مرد

کاندیداها:

- «مهرداد باقری» برای بازی در نمایش «عقل صورتی»

- «سعید ابک» برای بازی در نمایش «عقل صورتی»

- «سجاد انتظاری» برای بازی در نمایش «دیواکولا»

- «محمد اسلامی» برای بازی در نمایش «پسرها تنهایند»

- «محمد حسینعلی پور» برای بازی در نمایش «سفر شادی»

تقدیر:

هیئت داوران با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی از جناب آقای «سعید ابک» برای بازی در نمایش «عقل صورتی» تقدیر کرد.

برگزیده:

تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی تقدیم شد به «مهرداد باقری» برای بازی در نمایش «عقل صورتی»

در بخش بازیگری زن

کاندیداها:

- «شراره طیار» برای بازی در نمایش «عقل صورتی»

- «محبوبه مکامیان» برای بازی در نمایش «پسرها تنهایند»

- «سوده سعدایی» برای بازی در نمایش «سفر شادی»

- «نسیم تاجی» برای بازی در نمایش «سفر شادی»

تقدیر:

هیئت داوران با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی از سرار خانم «سوده سعدائی» برای بازی در نمایش «سفر شادی» تقدیر کرد.

برگزیده:

تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی تقدیم شد به «نسیم تاجی» برای بازی در نمایش «سفر شادی»

در بخش نمایشنامه نویسی

کاندیداها:

- «حمید قلعه ای» برای نگارش نمایشنامه «پسرها تنهایند»

- «سحر صبا» برای نگارش نمایشنامه «سفر شادی»

- «مهدی فرشیدی سپهر» برای نگارش نمایشنامه «عقل صورتی»

- «عماد نصرآبادی» برای نگارش نمایشنامه «دیواکولا»

تقدیر:

هیئت داوران با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی از «مهدی فرشیدی سپهر» برای نگارش نمایشنامه «عقل صورتی» تقدیر کرد.

برگزیده:

تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی تقدیم شد به «حمید قلعه ای» برای نگارش نمایشنامه «پسرها تنهایند»

در بخش کارگردانی

کاندیداها:

- «امیر شیخ جبلی» برای کارگردانی نمایش «پینوکیو»

- «سیدجواد رحیم زاده» برای کارگردانی نمایش «پسرها تنهایند»

- «محمدرضا مالکی» برای کارگردانی نمایش «سفر شادی»

- «مهدی فرشیدی سپهر» برای کارگردانی نمایش «عقل صورتی»

- «محمد جهان پا» برای کارگردانی نمایش «دیواکولا»

تقدیر:

هیئت داوران با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی از «سیدجواد رحیم زاده» برای کارگردانی نمایش «پسرها تنهایند» تقدیر کرد.

برگزیده:

تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی تقدیم شد به «مهدی فرشیدی سپهر» برای کارگردانی نمایش «عقل صورتی»

م ه / ط ه

نظر شما
ارسال نظر